İkinci El Araç Piyasasında Satışlar Artıyor

İkinci El Araç Piyasasında Satışlar Artıyor

İkinci el araç piyasasının son dönemlerde hızlı bir şekilde arttığı az çok otomobil hakkında bilgisi olan herkesin farkında olduğu bir durum.

Artan Özel Tüketim Vergisi (ÖTV) oranları ve dövizdeki kur farkı nedeniyle sıfır araç pazarındaki daralmanın varlığı, ikinci el araç piyasasında satışların artışına neden oldu.


Araç satın almak isteyen kitle, sıfır araçların pahalı olması nedeni ile daha ucuz alternatif olan ikinci el araç piyasasına yöneldiler. İkinci el araç almaya karar veren kullanıcılar ise, araç hakkında yeterli bilgi donanımına sahip olmadığından aracın satılan fiyatı hakkettiğini, aracın bahsedildiği gibi temiz ve hasarsız olduğunu tespit edemiyor. “Aldığım araca boyasız dediler ama boyalı çıktı, hasarsız dediler aracım hasarlı çıktı.” gibi sorunlarla uğraşmak istemeyen alıcılar bir profesyonelden yardım almak istiyor. İşte tam da bu noktada oto ekspertiz firmaları devreye giriyor. Oto Ekspertiz firmaları sayesinde aracın boya kaportası, fren testi, motor ve mekanik testi, diagnostik testi, süspansiyon testi, dyno, yanal kayma testleri yapılarak aracın her türlü noksanlığı tespit ediliyor. Böylece alıcı aracı güvenle ve hak ettiği fiyata satın alabiliyor. Satış işlemleri sonrasında alıcının başı ağrımıyor ve üzülen taraf olmuyor.

 Siz de aracını satın almadan önceAksaray 2. el oto  Ekspertiz’e gelerek aracınız ekspertizini yaptırabilir, araçta herhangi bir eksiklik var mı öğrenebilirsiniz. Ekspertiz hizmeti sonrası anında

 

Aksaray oto ekspertiz   Aksaray oto test  Aksaray 2.el oto ekspertiz  Aksaray ikinci el oto ekspertiz  2.el oto expertiz aksaray  aksaray en ucuz ekspertiz  aksaray oto rapor  Aksaray oto muayene Aksaray araç muayene  Aksarayda expertiz  Aksaray Oto Ekspertiz Fiyatları,  Aksaray Oto test Fiyatları,  Aksaray Oto rapor Fiyatları, ltft nasıl düşer  Aksaray Web Tasarım firmaları Aksaray Oto Ekspertiz Firmaları  Aksaray Oto rapor Firmaları  Aksaray araç Ekspertiz Firmaları  Aksaray Araba Ekspertiz   Aksaray Araç Ekspertiz  Aksaray Computest,   merkez oto ekspertiz  Aksarayda kaliteli oto test 


Yazdır   e-Posta