Temelde araç ekspertiz raporu oldukça geniş bir kavramdır. Otomotiv dünyasında ise ikinci el arabalar için söz konusu olan bir rapordur. İkinci el bir otomobilin gözle görünen ya da görünmeyen arızalarını ortaya çıkaran rapora oto ekspertiz raporu (oto check up da denebilir) denir. Bir nevi otomobilin sağlık muayenesi sonucudur. Ekspertiz raporu ile alacağınız otomobilin değerini, daha önce kaza yapıp yapmadığını, değişen ya da arızalı bir parçasının olup olmadığına bakarak değerlendirebilirsiniz.
Oto ekspertiz raporu, alacağınız otomobili güvenle uzun yıllar kullanabileceğinizden emin olmanız için çok önemlidir. Otomobil alırken en çok dikkat edilmesi gereken konu, aracın motoru ve motorla ilgili aksamıdır. Güvenilir ekspertiz raporu ile aracın motoru hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Motorda değişen bir parça var mı yok mu öğrenebilirsiniz. Oto checkup sayesinde merak ettiğiniz soruların cevaplarını bulabilirsiniz.
Ekspertiz raporları genel olarak, yaptırmak istediğiniz muayenenin ayrıntısına göre birkaç çeşide ayrılabiliyor. Bütçenize göre size uygun olabilecek oto ekspertiz raporu yaptırmanız mümkün. Genelde ekspertiz raporları 2 ya da 3 paket halinde bölünüp sunulur.

Neden Biz

Aksaray 2, El oto ekspertiz, ekspertiz konusunda ihtiyacı en iyi şekilde karşılamaktadır, profesyonel ekip ve müşteri odaklı misyonu ile kaliteli hizmet vermektedir.Aksaray 2, El oto ekspertiz olarak misyonumuz ekspertiz alanında ihtiyacı en iyi şekilde karşılayabilmek ve bu alanda farklı ihtiyaçlara farklı cevaplar verebilmektedir. Sürekli büyüyen firmamız size farklı olanaklar sunmaya devam ederek sektöründe birinci sıraya oturmayı hedeflemektedir.

Profesyonel Kadro

Şubelerimizde bulunan personellerimiz tamamı İşin uzmanı ve eğitimli ekspertiz kadromuzla Hizmetinizdeyiz.

Ekonomik Çözümler

Siz değerli müşterilerimize ekonomik çözümler sunarak bütçenizi düşünüyoruz.

Teknoloji

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak sizler için en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz.

Kalite Garantisi

Kalite odaklı çalışan Firmamız, Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktadır.

Yeni Ekipmanlar

Son model makinalarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Şubelerimiz

Açılmaya devam eden şubelerimizle sizlere en yakın oto ekspertiz olmaya devam ediyoruz.